Kontakt, kilka słów o nas

Kilka słów o Premierach Książkowych

Nasz portal ma na celu sprawienie, aby żadnemu molowi książkowemu nie umknęła TA książka – ta wyczekiwana, ta idealnie trafiająca w czytelnicze gusta. A być na bieżąco nie było łatwo… tyle ciekawych wydawnictw! Aż do teraz 🙂

Dzięki zastosowaniu kalendarium żaden algorytm nie sprawi, że przeoczy się ważny post na portalu społecznościowym.

Chcemy pokazać, jak bardzo szeroki jest rynek książki i jak wiele jest interesujących wydawców, tłumaczy, autorów.

Redakcja

Jesteśmy grupą przyjaciół, których łączy pasja do książki i którzy przez lata pracowali na rynku książki – w księgarni, drukarni i wydawnictwie. Łączy nas mnóstwo, chociaż każdy z nas ma inne preferencje, to i tak zawsze znajdą się książki, które pochłaniają nas wszystkich 🙂 W ciągu tych lat znajomości za nami (i przed nami) wiele wspólnych wieczorów przegadanych o tym, co przeczytaliśmy.

Olga

Skończyła kulturoznawstwo oraz studia podyplomowe z polityki wydawniczej i księgarstwa. Kilka lat pracowała w lokalnej poznańskiej księgarni. Założycielka m.in. portalu premieryksiazkowe.pl. Kilka lat zajmowała się IT, obecnie pracuje w Teatrze Polskim w Poznaniu. Czyta wszystko 😉 Autorka Treningu innowacyjnego myślenia, Trenuj swój intelekt, Superumysłu oraz Treningu superkreatywności dla dzieci.

Tomasz

Kilka lat pracował w drukarni i wydawnictwie. Obecnie zajmuje się maszynami. Lubi czytać fantastykę, kryminały, książki historyczne i beletrystykę.

Magda

Wiele lat pracowała w księgarni. Obecnie zawodowo jest… nianią! Uwielbia literaturę dziecięcą, a także dotyczącą drugiej wojny światowej oraz beletrystykę.

Jakub

Doktorant na Wydziale Historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuje w Teatrze Polskim w Poznaniu jako archiwista. Zakochany w kulturze popularnej. Lubi czytać komiksy, literaturę fantasy oraz beletrystykę. Chętnie sięga też po ksiązki związane z historią.

Adres redakcji

ul. Kutrzeby 6/20, 62-010 Pobiedziska

Korekta

Olga Geppert-Biernat

Redakcja

Olga Geppert-Biernat

Jakub Romaniak

Tomasz Biernat

Magdalena Materna

Grafika i opieka informatyczna

Olga Geppert-Biernat

Share This