Współpraca

Opowiadamy czytelnikom o najciekawszych premierach książkowych, aby nie umknęła im TA książka. Stanowimy zespół, który łączy pasja do literatury i lata pracy na rynku książki – w księgarni, drukarni czy wydawnictwie.

Nasz portal działa już trzeci rok i przyciągamy coraz więcej czytelników. Już w pierwszym pełnym roku istnienia dotarliśmy do 213268 użytkowników i wspomnieliśmy o 2137 książkach. W przyszłości planujemy jeszcze bardziej zwiększyć zasięgi i rozwinąć swoją działalność.

Zachęcamy do współpracy w postaci recenzji, konkursów, patronatów i reklamy na portalu.

Wsparcie 

Jeśli lubisz nasze treści: możesz nam postawić wirtualną kawę.

Reklama na portalu

  • Banery reklamowe
  • Artykuły sponsorowane
  • Kampanie reklamowe

Kontakt: olga@premieryksiazkowe.pl

Usługi marketingowe

Tworzymy także profesjonalne strony internetowe (w tym sklepy i landing page). Pełen zakres wsparcia marketingowego: friendlythinking.pl.

Redakcja

Olga

Skończyła kulturoznawstwo oraz studia podyplomowe z polityki wydawniczej i księgarstwa. Kilka lat pracowała w lokalnej poznańskiej księgarni. Założycielka m.in. portalu premieryksiazkowe.pl. Kilka lat zajmowała się IT, obecnie pracuje w Teatrze Polskim w Poznaniu. Czyta wszystko 😉 Autorka Treningu innowacyjnego myślenia, Trenuj swój intelekt, Superumysłu oraz Treningu superkreatywności dla dzieci.

Tomasz

Kilka lat pracował w drukarni i wydawnictwie. Obecnie zajmuje się maszynami. Lubi czytać fantastykę, kryminały, książki historyczne i beletrystykę.

Magda

Wiele lat pracowała w księgarni. Obecnie zawodowo jest… nianią! Uwielbia literaturę dziecięcą, a także dotyczącą drugiej wojny światowej oraz beletrystykę.

Jakub

Doktorant na Wydziale Historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuje w Teatrze Polskim w Poznaniu jako archiwista. Zakochany w kulturze popularnej. Lubi czytać komiksy, literaturę fantasy oraz beletrystykę. Chętnie sięga też po ksiązki związane z historią.

Adres redakcji

ul. Kutrzeby 6/20, 62-010 Pobiedziska

Korekta

Olga Geppert-Biernat

Redakcja

Olga Geppert-Biernat

Jakub Romaniak

Tomasz Biernat

Magdalena Materna

Grafika i opieka informatyczna

Olga Geppert-Biernat

Share This